Интим киев

 


Проекты

Интернет-магазин дизайнерских темплейтов

Хостинг. Размещение веб-сайтов в России, на Украине, в ЕС и США

Coautors. Новости и объявления от наших друзей и партнёров

Реклама

  • Web-Arsenal разработал портал ukrhot.comЧрезмерное увлечение Интернетом может навредить Вашему здоровью. Overweening fascination by Internet can harm Your healht

В роботі новий портал для Вірного Козацтва

Вірне КозацтвоНа Київському віртуальному заводі “Веб-Арсенал” розпочато роботи з проектування та виготовлення сайта для Міжнародної громадської організації “Вірне Козацтво”. Очікується, що новий веб-ресурс стане правонаступником крашіх традицій нині діючого сайта “Вірного Козацтва” (svk.rustrana.ru) та буде виконувати функції додаткової (резервної) веб-площадки. Орієнтовний строк здачі об`єкта у експлуатацію — 15 липня 2008 року. Новий козачий інфоресурс буде розміщено на Християнському сервері hrest.info. Точна адреса сайта поки що не визначена. По закінченні основних робіт ми запросимо гостей та тестерів окремим повідомленням. Слідкуйте за нашими новинами.

Дата: Четверг, Июнь 26, 200811:50 ДП | Рубрики: Веб-сайты, Новости и планы, Производство | Теги: , , , ,
Биржа сайтов и доменов. Здесь можно купить или продать сайт или домен
Регистрация доменов
Реклама веб-сайтов в поисковых системах
Kwork. Фриланс-биржа
2000 готовых дизайнерских решений для веб-сайтов, созданных на базе CMS WordPress

 

2004 © Web-Arsenal. Київський віртуальний завод з виробництва, ремонту та обслуговування промислових інтернет-конструкцій. Авторські права на опублікавані матеріали належать авторам цих матеріалів. Передрук - дозволяється. Будемо вдячні за відповідне посилання на наш сайт.